Sprzedaż apartamentów

W dzisiejszych czasach, w dobie kryzysu gospodarczego, gdy sytuacja ekonomiczna przybrała bardzo niestabilny charakter, a oprocentowanie lokat jest mniejsze od poziomu inflacji, są segmenty rynku, które dają szanse na bardzo dobre zarobki. Ekskluzywne apartamenty nadmorskie to segment, który skutecznie opiera się kryzysowi – w tym segmencie rynku notowany jest stabilny poziom sprzedaży, niezależnie od koniunktury gospodarczej.

Zakup luksusowych apartamentów nad morzem to obecnie bardzo dobra inwestycja. Aby jednak inwestycja przyniosła zyski, kupując apartament należy pamiętać, że jego wartość wzrośnie jeżeli będzie on spełniał odpowiednie wymagania, potencjalnych późniejszych nabywców.

Projekt inwestycyjny Marina Jastrzębia Góra jest gwarantem tych oczekiwań.

Apartamenty w kurorcie nadmorskim stanowi nie tylko sposób na spędzenie wakacji, ale stanowi bezpieczną alternatywę inwestowania swoich oszczędności.

Lokalizacja projektu w jednym z najczęściej odwiedzanych kurortów nadmorskich spełnia główny czynnik decydujący o powodzeniu inwestycji .Apartamentowiec Marina Jastrzębia Góra usytuowany został w centrum Jastrzębiej Góry, w I linii zabudowy, w odległości 100 metrów od morza. Należy nadmienić w tym miejscu, iż projekty w pierwszej linii zabudowy przy plaży będą równie prestiżowe i luksusowe nawet po wielu latach od zakupu.

Zakup apartamentu nad morzem jest swoistego rodzaju wizytówką a przy tym stanowi miejsce, w którym inwestowanie przynosi z góry określony bezpieczny zysk. Taki apartament zarabia od 1-go dnia. Pełen komfort oznacza, brak trosk, dlatego przejmujemy jako operator obowiązki w wynajmie apartamentów

Twoja bezpieczna lokata na niespokojne czasy…

 

rozklad

Tabela apartamentów

Tabela apartamentów do sprzedaży jest chwilowo w trakcie aktualizacji, przepraszamy za utrudnienia !
W celu uzyskania informacji na ten temat prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.
Kontakt
Marina Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 36
84-104 Jastrzębia Góra
Rezerwacje/Wynajem (9.00-.20.00)
+48 668 666 444
Alarmowy 501162162 wynajem@marinajastrzebiagora.pl
Na terenie obiektu
Akceptujemy karty płatnicze
Sprzedaż apartamentów

Ostatnie wolne apartamenty

poznaj szczegóły

ZOBACZ INNE NASZE OBIEKTY
Marina Jastarnia Apartamenty Odyseusz Jastarnia